Zacznij zarabiać z faktoringiem

Zostań partnerem Bibby Financial Services

I zapewnij sobie stały dochód pasywny

Jeśli wśród przedsiębiorców, z którymi współpracujesz, jest ktoś, kto potrzebuje gotówki, ma problem z opóźnionymi płatnościami od kontrahentów lub chce zwiększyć sprzedaż i potrzebuje kapitału obrotowego - zaproponuj mu faktoring i skontaktuj go z nami!

Jak to działa?

 • Kontaktujesz nas z firmą, która potrzebuje faktoringu
 • Po podpisaniu umowy z przekazanym klientem otrzymujesz jednorazowy bonus
 • Przez cały czas trwania danej umowy faktoringowej otrzymujesz prowizje


Ile możesz zarobić?

 • W 2021 roku naszym partnerom wypłaciliśmy prowizje o łącznej wartości 2 500 000 zł
 • Rekordowa jednorazowa wypłata dla partnera wynosiła aż 70 343,77 zł
 • Lider wśród naszych partnerów zarobił w ciągu roku aż 250 000 zł! 
*
*
*

Współpraca

Zostań naszym partnerem - odkryj potencjał dochodu pasywnego!

Marzysz o stabilnym przychodzie, który płynie do Ciebie, nawet kiedy śpisz? Jako Partner Bibby Financial Services możesz osiągnąć ten cel!


Wystarczy, że poleć naszą usługę firmie, która potrzebuje faktoringu. Jeśli nawiążemy umowę faktoringową z tym klientem, otrzymasz jednorazowy bonus i będziesz czerpać korzyści w postaci prowizji przez cały okres trwania umowy.


Wyobraź sobie, jak rozwija się Twój dochód, budując swoją bazę klientów. To możliwość generowania dochodu pasywnego, który zapewnia Ci finansową niezależność.


Dołącz do naszej ekscytującej sieci partnerów i zacznij tworzyć swoją drogę do sukcesu. Razem możemy osiągnąć więcej!


Jak wygląda współpraca z nami?

 • Krok 1: Szybka reakcja

  Wystarczy, że przekażesz nam informacje o Twoim kliencie, a nasz menedżer ds. rozwoju biznesu skontaktuje się z nim natychmiast, aby omówić szczegóły i odpowiedzieć na pytania.

 • Krok 2: Analiza firmy i dopasowanie oferty
  Przeprowadzimy gruntowną analizę Twojej firmy, uwzględniając jej specyficzne potrzeby. Dopasujemy nasze finansowanie tak, aby idealnie wspierać Twój biznes i pomóc w osiągnięciu celów.
 • Krok 3: Ostateczna decyzja i dostęp do gotówki
  Po przeprowadzonej analizie i pozytywnej ocenie dokumentów, podpiszemy umowę finansową i zapewnimy Ci szybki dostęp do potrzebnych środków. Skoncentruj się na rozwoju swojej firmy, a my zajmiemy się Twoją płynnością finansową.

 • Krok 4: Wygodny dostęp do konta klienta
  Gwarantujemy wygodny dostęp do naszych usług online, dzięki czemu możesz łatwo monitorować swoje rozliczenia, sprawdzać stan konta i śledzić historię transakcji. Będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami.
 • Krok 5: Przyjazna obsługa klienta i prowizja dla Ciebie
  Nasz doświadczony zespół obsługi klienta jest gotowy służyć Ci wsparciem na każdym etapie. Będziemy dbać o Twoje potrzeby i odpowiadać na wszelkie pytania, abyś czuł się pewnie i zaopiekowany przez naszą firmę faktoringową.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Przez ponad 35 lat Bibby Financial Services nawiązało owocną współpracę z siecią pośredników finansowych, brokerów, biur księgowych i prawników. Nasze partnerskie podejście i zdolność podejmowania szybkich decyzji finansowych przyczyniły się do dynamicznego wzrostu naszej sieci.

Rozumiemy wyzwania, którym stawiasz czoła, a także wyzwania Twoich klientów. Elastyczność to jedna z naszych kluczowych cech, dzięki czemu potrafimy dostosować się do różnorodnych potrzeb finansowych. Wspólnie z Tobą szukamy najlepszych rozwiązań dla Twoich klientów, aby pomóc im w osiąganiu nadzwyczajnych sukcesów. Z Bibby Financial Services każdy biznes nabiera rozpędu - stajemy się Twoimi skrzydłami, które unoszą Cię na wyżyny sukcesu! 


Sprawdź opinie o nas

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub


współpraca

Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami

Doskonale znamy wyzwania, przed którymi stoisz Ty i Twoi klienci.

Oto kilka powodów, aby dołączyć do naszej sieci i współpracować z nami:

 • Jesteśmy godnym zaufania i profesjonalnym partnerem, świadczącym usługi finansowe dla ponad 10 000 firm na całym świecie
 • Jako globalna firma, działamy w 44 lokalizacjach w 13 krajach w Europie, Ameryce i Azji
 • Zarządzamy ponad 5 miliardami funtów rocznych obrotów w Wielkiej Brytanii
 • Należymy do Polskiego Związku Faktorów, zrzeszającego wiarygodne firmy faktoringowe w Polsce

 

 


Pracownicy

Jesteśmy dumni z naszej historii

Bibby Financial Services Polska jest częścią brytyjskiej Bibby Line Group – firmy o 200-letniej tradycji. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem.

Dzięki wsparciu naszej firmy matki, mamy dostęp do unikatowego know-how i wiedzy na temat rynków, na których jesteśmy obecni.

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci dobrać najlepszy dla Twojego klienta produkt. Szybko podejmujemy decyzje, dzięki czemu Twój klient nie będzie musiał długo czekać na ofertę.

 

Dowiedz się więcej o Bibby Line Group

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub