Poradnik korzystania z BibbyNet

Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu

man looking at watch

Rozumiemy, że Twój czas jest cenny

Twoja opinia jest podstawą naszej nowej odsłony BibbyNet. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o elastyczności, funkcjonalności i łatwości użytkowania, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad wszystkimi ważnymi informacjami o koncie klienta.

Aby ułatwić korzystanie z BibbyNet, opracowaliśmy zestaw interaktywnych materiałów szkoleniowych, do których można uzyskać dostęp poniżej.

Korzystaj z szeregu usprawnień

  • WIĘKSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Nowy system jest bardziej intuicyjny, zapewnia lepszą widoczność linków, które natychmiast prowadzą do pozycji, które chcesz wyświetlić.

  • MASZ KONTROLĘ

Dostosuj pulpit nawigacyjny do swoich konkretnych potrzeb i uzyskaj dostęp do wszystkich ważnych informacji o koncie z jednego miejsca.

  • OSZCZĘDZAJ CZAS

Nowy system jest szybki i łatwy w nawigacji, dzięki czemu spędzasz mniej czasu na poszukiwaniu informacji.

  • BARDZIEJ ELASTYCZNIE

Zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach, dzięki czemu jest prosty i bardziej intuicyjny w użyciu. Dzięki dostosowaniu do urządzeń mobilnych informacje są zawsze na wyciągnięcie ręki, gdziekolwiek jesteś.


Woman working on a laptop

Podręczne informacje

Aby ułatwić korzystanie z nowego BibbyNETu, stworzyliśmy interaktywny materiał szkoleniowy.

Zachęcamy wszystkich użytkowników BibbyNET do skorzystania z przygotowanych materiałów aby w pełni korzystać z nowego systemu, gdy zostanie uruchomiony 14 czerwca.

Najczęściej zadawane pytania

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o tym jak będzie wyglądać nowy BibbyNet.