Zostań naszym Partnerem

Bądź częścią naszej społeczności

Partnerka

Najlepszy wybór dla Twoich klientów

Oferowane przez nas usługi faktoringowe pomogą Ci wzmocnić relacje z dotychczasowymi klientami i pozyskać nowych. Będziesz też mieć dostęp do przydatnych w Twojej pracy informacji ekonomicznych i rynkowych, które przygotowujemy z myślą o naszych partnerach.

Możesz mieć pewność, że Bibby Financial Services to najlepszy długoterminowy partner dla Ciebie i Twoich klientów. Nasz faktoring sprawdza się w branży handlowej, produkcyjnej, usługach transportowych a także w sprzedaży krajowej i zagranicznej.

 

Sprawdź finansowane branże

Partnerka

Pomagamy Tobie i Twoim klientom

Od ponad 35 lat Bibby Financial Services współpracuje z siecią pośredników finansowych, brokerów, biur księgowych i prawników. Partnerskie podejście i umiejętność podejmowania szybkich decyzji finansowych sprawiają, że nasza sieć rośnie z roku na rok.

Rozumiemy wyzwania, jakie masz przed sobą Ty i jakie mają Twoi klienci. We współpracy cechuje nas elastyczność, dzięki czemu potrafimy dostosować się do różnych potrzeb finansowych. Wspólnie z Tobą szukamy najlepszych dla Twoich klientów rozwiązań. Z nami każdy biznes nabiera rozpędu.


 

Sprawdź opinie o nas

Pracownicy

Jesteśmy dumni z naszej historii

Bibby Financial Services Polska jest częścią brytyjskiej Bibby Line Group – firmy o 200-letniej tradycji. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem.

Dzięki wsparciu naszej firmy matki, mamy dostęp do unikatowego know-how i wiedzy na temat rynków, na których jesteśmy obecni.

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci dobrać najlepszy dla Twojego klienta produkt. Szybko podejmujemy decyzje, dzięki czemu Twój klient nie będzie musiał długo czekać na ofertę.

 

Dowiedz się więcej o Bibby Line Group

współpraca

Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami

Doskonale znamy wyzwania, przed którymi stoisz Ty i Twoi klienci.

Oto kilka powodów, aby dołączyć do naszej sieci i współpracować z nami:

  • Jesteśmy godnym zaufania i profesjonalnym partnerem, świadczącym usługi finansowe dla ponad 10 000 firm na całym świecie
  • Jesteśmy globalnym biznesem działającym w 44 lokalizacjach w 13 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji i Pacyfiku
  • Zarządzamy ponad 5 miliardami funtów rocznych obrotów w Wielkiej Brytanii
  • Jesteśmy członkami Polskiego Związku Faktorów, zrzeszającego wiarygodne firmy faktoringowe w Polsce

 

 


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub