Jak to działa?

Zobacz jak możemy pomóc Twoim klientom

Współpraca

Stawiamy na długotrwałą współpracę

Kluczowe jest dla nas zrozumienie potrzeb Twoich klientów. W ten sposób możemy wspólnie z Tobą dobrać najlepszy dla Twojego klienta produkt.

Regularnie będziesz od nas otrzymywać informacje wspierające sprzedaż, w których opiszemy cechy i zalety oferowanych rodzajów finansowania. Dzięki temu Twoi klienci będą zawsze wiedzieli, jakie korzyści niesie dane rozwiązanie.

 

Sprawdź opinie o nas

Jak to działa?

 • Krok 1: Szybka  reakcja
  Ty przekazujesz nam informacje o kliencie, a jeden z naszych menedżerów ds. rozwoju biznesu kontaktuje się z nim tak szybko, jak to możliwe.
 • Krok 2: Analiza firmy i dopasowanie oferty
  Rozmawiamy z osobami zarządzającymi firmą, przeprowadzamy analizę biznesową i dopasowujemy finansowanie do potrzeb Twojego klienta.
 • Krok 3: Ostateczna decyzja i dostęp do gotówki
  Po analizie niezbędnych dokumentów podpisujemy umowę i uruchamiamy finansowanie. Od tej pory będziesz systematycznie otrzymywał od nas wynagrodzenie.

 • Krok 4: Wygodny dostęp do konta klienta
  Po uruchomieniu finansowania, Twój klient otrzymuje dostęp do naszych usług online, dzięki czemu może na bieżąco śledzić swoje rozrachunki.
 • Krok 5: Przyjazna obsługa klienta
  Nasz zespół posprzedażowy wspiera Ciebie i Twoich klientów po podpisaniu umowy. Stawiamy na partnerstwo i współpracę - wielu naszych klientów chwali nas za poziom świadczonych przez nas usług.

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub