Zapewnij sobie przepływ gotówki już dziś, dzwoniąc 0800 224 229

Uważamy, że nasze ciężko pracujące zespoły zasługują na odpoczynek, a nasze godziny pracy są od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 17:00, więc jeśli nie jesteśmy dostępni, gdy dzwonisz, zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami

*
*
*
*
*

Umów się na bezpłatne konsultacje online - bez wychodzenia z domu!

Karolina Smalarz

Karolina Smalarz

Kierownik ds. Finansowania Biznesu

Zajmuję się finansami już od 17 lat, a bezpośrednio w branży faktoringowej działam od 14 lat. Jestem z wykształcenia ekonomistą i chętnie doradzam Klientom w poszukiwaniu pewnych i sprawdzonych rozwiązań finansowych. Zapraszam na bezpłatne konsultacje!

dominiklada

Dominik Łada

Kierownik ds. Finansowania Biznesu

Faktoring jest elastycznym produktem finansowym. Każda firma ma inną specyfikę działania. Dlatego uważnie słucham Klientów i staram się dopasować finansowanie do ich potrzeb.

Paulina Nowak

Paulina Nowak

Doradca ds. Finansowania Biznesu

W branży finansowej pracuję od 8 lat, czyli praktycznie od początku swojej kariery zawodowej. Po ukończeniu studiów ekonomicznych o rozszerzonym profilu finansów przedsiębiorstw oraz rachunkowości menadżerskiej zaczęłam zajmować się faktoringiem i poprawą płynności finansowej w firmach.

Wojciech Czapeczko

Wojciech Czapeczko

Kierownik ds. Finansowania Biznesu

Od ponad 15 lat doradza klientom w wielu kwestiach takich jak poprawić komfort prowadzenia przedsiębiorstwa, jak przyśpieszyć obieg gotówki w firmie, jak zabezpieczyć spływ należności od kontrahentów i wiele innych kwestii dotyczących spraw codziennych z życia przedsiębiorcy.

Nasze biura