Branże w których sprawdza się faktoring

Mamy doświadczenie w finansowaniu firm z różnych branż

transport

Transport

Finansując firmy transportowe zapewniamy im płynność finansową. Dzięki temu mają możliwość korzystania z rabatów za szybszą płatność (paliwo), terminowego regulowania bieżących zobowiązań takich jak leasing, ZUS, US.

Więcej

hurtownia

Sprzedaż hurtowa

Niezależnie czy potrzebujesz gotówki na bieżące wydatki - koszty powierzchni magazynowych, wynagrodzenia, ZUS, US, czy na rozwój swojej firmy. Mamy rozwiązania sprawdzające się w sprzedaży hurtowej.

Więcej

Production line

Produkcja

Zakup surowców do produkcji, pensje pracowników czy inwestycje w maszyny mogą być dużym wyzwaniem dla nawet świetnie prosperującej firmy produkcyjnej. Dlatego płynność finansowa jest tak ważna w tym sektorze.

Więcej

rekrutacja

Pośrednictwo pracy

Pomagamy firmom rekrutacyjnym zachować płynność finansową, dając im dostęp do gotówki "zamrożonej" fakturach od kontrahentów.

Więcej

kontenery

Eksport

Pomagamy firmom eksportowym zachować płynność finansową, dając im dostęp do gotówki "zamrożonej" fakturach od kontrahentów. Poza finansowaniem dajemy szerokie wsparcie w zakresie weryfikacji kondycji zagranicznego kontrahenta oraz prawa i lokalnych zwyczajów handlowych.

Więcej

drewno

Branża drzewna

Faktoring dla tartaków, stolarzy, papierni, firm meblarskich i wytwórców galanterii drewnianej oraz innych firm powiązanych z branżą i przemysłem drzewnym

Więcej


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub