Zamień faktury na gotówkę!

Produkujesz, sprzedajesz, a może eksportujesz? Nie czekaj na gotówkę

Zamień faktury na gotówkę

Wiemy, jaki wpływ na rozwój biznesu mają nieterminowi partnerzy! Gdy Twoi kontrahenci spóźniają się z zapłatą, możesz mieć problem z utrzymaniem płynności finansowej. Wypróbuj faktoring i sprawdź jak korzystać z gotówki zaraz po wystawieniu faktury.

Korzystając z naszych rozwiązań, dostajesz gotówkę zaraz po przesłaniu faktury. Tak pozyskane środki możesz spożytkować na dowolne cele. Faktoring to zresztą nie tylko finansowanie, ale również zarządzanie należnościami – rozliczanie spłat, monitorowanie i przypominanie o płatności.

Faktoring jest dla Twojej firmy, jeśli:

  • Tak: sprzedajesz z odroczonym terminem płatności   
  • Tak: współpracujesz ze stałą grupą odbiorców
  • Tak: planujesz zwiększyć sprzedaż 

  • Tak: chcesz skrócić czas oczekiwania na zapłatę od swoich kontrahentów
  • Tak: masz możliwość wynegocjowania korzystnych rabatów u swoich dostawców
  • Tak: chcesz być bardziej konkurencyjny na rynku, dzięki udzielaniu dłuższych terminów płatności
*
*
*

manager

Faktoring gwarancją płynności finansowej

Wiemy, jaki wpływ na rozwój biznesu mają nieterminowi partnerzy! Gdy Twoi kontrahenci spóźniają się z zapłatą, możesz mieć problem z utrzymaniem płynności finansowej. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest faktoring.

Korzystając z rozwiązań Bibby Financial Services, dostajesz gotówkę już po 24 godzinach po przesłaniu faktury. Tak pozyskane środki możesz spożytkować na dowolne cele. Faktoring z regresem to zresztą nie tylko finansowanie, ale również zarządzanie należnościami Twojej firmy – rozliczanie spłat, monitorowanie i przypominanie o płatności.


Bibby obdarzyło nas dużym kredytem zaufania i bez większych formalności zaliczkowała kontrahenta. Dzięki zdobytym środkom sfinansowaliśmy zakup surowca, który był niezbędnym elementem realizacji zamówienia. BARBARA SEREDNICKA PREZES ZARZĄDU ART PROGRES SP. Z O.O.

Przedsiębiorca

Wspieramy rozwój firm na całym świecie

Niezależnie od tego, czy jesteś małym, średnim, czy dużym przedsiębiorstwem, możemy zapewnić finansowanie, które pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Niezależnie od tego, czy chodzi o ekspansję krajową czy międzynarodową, czy też zaspokojenie codziennych potrzeb finansowych. Dysponujemy szeregiem rozwiązań finansowych i specjalistycznego wsparcia, które spełnią twoje krótkoterminowe potrzeby, jak i długoterminowe aspiracje.

Mamy ponad 35-letnie doświadczenie w finansowaniu firm. Jako globalna firma działająca w 44 lokalizacjach w 13 krajach. Jesteśmy zaufanym profesjonalnym partnerem finansowym dla ponad 10 000 firm na całym świecie.


Sprawdź jak inni korzystają z faktoringu