Wykorzystaj moc faktoringu i zwiększ swoje zyski!

Wykorzystaj potencjał faktoringu i zarabiaj więcej!

Chcesz zwiększyć swoje przychody i osiągnąć szybki wzrost? Pracujesz z firmami z sektora B2B? Doskonale trafiłeś!

Przyłącz się do naszej sieci partnerskiej i otwórz drzwi do nieograniczonych możliwości zarabiania! Teraz mamy dla Ciebie wyjątkową promocję - zarabiaj więcej w trakcie wakacji!

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej wakacyjnej oferty, która pozwoli Ci nie tylko cieszyć się letnim blaskiem, ale również przyniesie większe zyski! Jak to działa?

Wszystkim naszym partnerom oferujemy, poza standardowym wynagrodzeniem, dodatkowy bonus, który jest uzależniony od sumy uruchomionych limitów faktoringowych. Im wyższa suma tych limitów, tym większe dodatkowe wynagrodzenie dla Ciebie!

Dołącz do nas już teraz i dowiedz się więcej o tym, jak możesz zwiększyć swoje zarobki! Nie przegap tej okazji - czekamy na Ciebie!

UWAGA! Bonus wakacyjny!

 • 500 000 i więcej sumy uruchomionych limitów faktoringowych klientów – to bonus 6000 zł
 • 1 000 000 zł i więcej sumy  uruchomionych limitów faktoringowych klientów – to bonus 11 000 zł

 • 2 000 000 i więcej sumy uruchomionych limitów faktoringowych klientów – to bonus 16 000 zł
 • 3 000 000 zł i więcej sumy uruchomionych limitów faktoringowych klientów - to bonus 21 000 zł
*
*
*

umowa

Jak to działa?

To bardzo proste!

Skontaktuj się z nami w sprawie firmy, która potrzebuje finansowania, podpiszemy umowę, a następnie otrzymasz dwa rodzaje prowizji:

 • Prowizję za uruchomienie finansowania dla Twojego klienta, która jest uzależniona od pozyskanego limitu finansowania.
 • Miesięczną prowizję, która jest naliczana przez cały okres trwania umowy, w zależności od obrotów wygenerowanych przez klienta, którego nam poleciłeś.

 • oraz WAKACYJNY BONUS w zależności od pozyskanych i uruchomionych limitów finansowania

wpman with a coffe

Zastanawiasz się ile możesz zarobić?

Oto trzy największe wynagrodzenia z ubiegłego miesiąca, jakie otrzymali nasi partnerzy:

 • 35 819,05 PLN netto
 • 33 720,65 PLN netto
 • 26 078,96 PLN netto

Czy warto? To zależy od Ciebie. Nasza oferta może przynieść Ci znaczne dochody, a wynagrodzenia naszych partnerów to najlepsze potwierdzenie tego.

Przekonaj się sam i dołącz do nas już dziś!

 

Jak dołączyć do programu?

Jeśli jeszcze nie masz z nami umowy partnerskiej:

 • Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyślij maila na adres bfs@bibbyfinancialservices.pl.

 • Podpisz umowę partnerską.

 • Dołącz do programu i zacznij korzystać z dostępnych benefitów.

Jeśli jesteś już naszym partnerem:

 • Skontaktuj z Twoim opiekunem w Bibby Financial Services i zaakceptuj regulamin promocji.
 • Gotowe! Teraz możesz cieszyć się korzyściami i możliwościami, jakie daje nasz program.

współpraca

Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami

Dołączając do nas, możesz liczyć na:

 • Wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę z zakresu faktoringu, obsługujemy ponad 10 000 firm na całym świecie. Dlatego możesz być pewny, że współpracując z nami, masz do czynienia z renomowaną firmą, która zna i rozumie wyzwania, przed którymi stoisz.
 • Globalną obecność: Działamy na szeroką skalę w ponad 40 lokalizacjach w 9 krajach, obejmujących Europę i Azję. Nasza globalna obecność oznacza, że możemy wesprzeć Ciebie i Twoich klientów w rozwoju biznesu niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.
 • Duże obroty i zasoby: Zarządzamy ponad 5 miliardami funtów rocznych obrotów w Wielkiej Brytanii. Nasze duże zasoby finansowe pozwalają nam udzielać wsparcia finansowego na wysokim poziomie, umożliwiając czerpanie korzyści wynikających z faktoringu.
 • Członkostwo w Polskim Związku Faktorów: Jesteśmy członkami Polskiego Związku Faktorów, co świadczy o naszej wiarygodności i profesjonalnym podejściu do faktoringu. Możesz mieć pewność, że jako nasz partner będziesz współpracować z renomowaną firmą faktoringową w Polsce.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Przez ponad 35 lat Bibby Financial Services nawiązało owocną współpracę z siecią pośredników finansowych, brokerów, biur księgowych i prawników. Nasze partnerskie podejście i zdolność podejmowania szybkich decyzji finansowych przyczyniły się do dynamicznego wzrostu naszej sieci.

Rozumiemy wyzwania, którym stawiasz czoła, a także wyzwania Twoich klientów. Elastyczność to jedna z naszych kluczowych cech, dzięki czemu potrafimy dostosować się do różnorodnych potrzeb finansowych. Wspólnie z Tobą szukamy najlepszych rozwiązań dla Twoich klientów, aby pomóc im w osiąganiu nadzwyczajnych sukcesów. Z Bibby Financial Services każdy biznes nabiera rozpędu - stajemy się Twoimi skrzydłami, które unoszą Cię na wyżyny sukcesu! 


Sprawdź opinie o nas