Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Prawnego

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Zespołu Prawnego

 

Aplikuj bezzwłocznie jeśli:

 • jesteś studentem V roku prawa lub aplikantem radcowskim/adwokackim pierwszego roku
 • bardzo dobrze znasz przepisy prawa cywilnego, procedury cywilnej i prawa spółek
 • masz co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych (mile widziane doświadczenie w obsłudze podmiotu z branży finansowej)
 • biegle komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie
 • analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną
 • jesteś osobą otwartą, zaangażowaną i skrupulatną
 • umiesz pracować w zespole i potrafisz samodzielnie organizować swój czas pracy
 • potrafisz brać pełną odpowiedzialność za powierzane zadania
 • jesteś osobą proaktywną inastawioną na zgłębianie wiedzy oraz zdobywanie doświadczeń w trakcie wykonywanych zadań

 

Oddamy w Twoje ręce:

 • merytoryczną analizę wpływających zapytań prawnych i odpowiednie ich delegowanie do prawników wewnętrznych i zewnętrznych
 • analizę prawną aktualnego orzecznictwa w zakresie problemów prawnych dotyczących powierzonych spraw
 • przygotowywanie pism procesowych w sprawach sądowych i monitorowanie terminów\zapewnienie bezpieczeństwa transakcji faktoringowych w obszarze zabezpieczeń prawnych

 

Oferujemy:

 • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 • elastyczny czas pracy
 • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
 • odpowiedzialną i ciekawą pracę
 • przyjazną atmosferę w zgranym, młodym i pełnym pozytywnej energii zespole
 • w okresie epidemicznym praca zdalna/docelowo możliwa praca w modelu hybrydowym

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O., AL. JEROZOLIMSKIE 134 WARSZAWA 02-305 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Zespołu Prawnego.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć obie zgody, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl  lub pod adresem: aliana@bibbyfinancialservices.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego Administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Zespołu Prawnego przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu ich przedawnienia (obecnie, zgodnie z Kodeksem cywilnym jest to okres 3 lat).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy, lecz – po zakończeniu okresu przechowywania – usuwamy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać, pracownikom Administratora danych, uczestniczącym w rekrutacji, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem IOD@bibbyfinancialservices.pl