Telemarketer

Warszawa

Telemarketer

Biuro w Warszawie

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy finanse są dobrym kierunkiem rozwoju dla Ciebie lub już wiesz, że tak i chcesz zdobyć doświadczenie w telefonicznej sprzedaży usług finansowych dla biznesu, oferta współpracy w obszarze telemarketingu może być propozycją dla Ciebie.

 

Poszukujemy osób, które:

 • czerpią przyjemność z kontaktu z ludźmi
 • potrafią i lubią rozmawiać przez telefon
 • konsekwentnie dążą do celu
 • są pewne siebie i śmiałe
 • mobilizuje rywalizacja
 • mile widziani studenci 😊

 

Twoje obowiązki:

 

 • zbieranie informacji o potrzebach Klientów, odpowiadanie na pytania i obiekcje, prezentowanie możliwości i korzyści wynikających z usługi faktoringu, i mających wpływ na płynność finansową
 • pozyskiwanie Klientów poprzez kontakt telefoniczny

 

Twoje korzyści:

 

 • współpraca w oparciu o umowę zlecenie (poniedziałek-piątek, 5h w ramach godzin 8-15)
 • możliwość zdobycia doświadczenia w telefonicznej sprzedaży usług finansowych dla biznesu
 • współpraca z młodym i pełnym pozytywnej energii zespołem
 • stawka bazowa 20,00 PLN brutto/h + prowizja

 

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O. O., AL. JEROZOLIMSKIE 134 WARSZAWA 02-305 (Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji do telemarketingu (współpraca na umowę zlecenie).

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć obie zgody, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub pod adresem: mkarczewska@bibbyfinancialservices.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji do telemarketingu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami do czasu ich przedawnienia (obecnie, zgodnie z Kodeksem Cywilnym, jest to okres 6 lat).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy, lecz – po zakończeniu okresu przechowywania – usuwamy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać, pracownikom Administratora danych, uczestniczącym w rekrutacji, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem IOD@bibbyfinancialservices.pl