Bibby Financial Services najlepszym partnerem w biznesie według Home&Market

Po raz pierwszy firma Bibby Financial Services została uhonorowana tytułem "Najlepszy Partner w Biznesie 2013" przyznawanym co roku przez miesięcznik Home&Market.

Bibby Financial Services otrzymało nagrodę w kategorii zarządzanie wierzytelnościami, za wykorzystywanie skutecznych i niestandardowych rozwiązań finansowych wspomagających działanie polskich firm z sektora MSP. Kapituła konkursu organizowanego przez Home&Market zwróciła uwagę, że w obsłudze klientów Bibby Financial Services stosuje nowoczesne strategie zarządzania finansami i dopasowuje swoją ofertę do specyfiki i indywidualnych potrzeb polskich przedsiębiorstw. Krzysztof Kuniewicz Dyrektor Generalny Bibby Financial Services komentuje „Cieszy nas, że specjaliści z Home&Market docenili rolę nowoczesnego faktoringu i to, w jaki sposób usługa ta może wspierać rozwój polskich firm. W obecnych warunkach gospodarczych chcemy utrzymywać stabilność finansowania naszych klientów mając świadomość, że właśnie od tego często zależy ich bezpieczne funkcjonowanie. Bycie najlepszym partnerem w biznesie to bycie blisko klienta i bycie najlepszym w najdrobniejszych czynnościach, które składają się na większą całość. Nagrodę Home & Market przyjmujemy jako docenienie naszego podejścia do współpracy z klientem – jest to dla nas wyróżnienie i zobowiązanie na przyszłość.”

Do nagrody Home & Market nominowane są firmy, których usługi są najlepiej oceniane przez klientów biznesowych.

Tytuł "Najlepszy Partner w Biznesie" to kolejna nagroda przyznana Bibby Financial Services w ostatnim czasie. Wcześniej firma otrzymała między innymi nagrodę Diament Forbesa miesięcznika Forbes, a także po raz czwarty godło Firmy Przyjaznej Klientowi oraz Laur Klienta.

Data publikacji 31 października 2013


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub