Nowy dyrektor regionu europejskiego Bibby Financial Services

Simon Davies został powołany na stanowisko Dyrektora Regionu Europejskiego BFS. Do jego zadań będzie należało nadzorowanie pracy 8 europejskich oddziałów firmy, w tym Polski, Szwecji, Niemiec i Francji.

Simon Davies przez ostatnie 18 miesięcy był członkiem światowego zarządu Bibby Financial Services. Wcześniej przez ponad 15 lat pracował w międzynarodowych instytucjach finansowych takich jak De Lage Landen International (Rabobank) w Holandii i Volvo Financial Services, w tym ostatnio w Ameryce Południowej. Simon Davies będzie jednocześnie odpowiedzialny za rozwój produktów finansujących międzynarodowe transakcje dla sektora MSP.

Simon Davies komentuje: „Mojemu poprzednikowi, Markowi Cleaverowi, udało się osiągnąć wyjątkowe sukcesy w wyjątkowo niesprzyjającym klimacie ekonomicznym. W przeciwieństwie do wielu innych instytucji finansowych, w szczególności tradycyjnych kredytodawców, dzięki elastyczności i szybkości reakcji udało się nam skutecznie zapewniać naszym Klientom potrzebne finansowanie. Chcę by Bibby Financial Services cały czas oferowało produkty spełniające oczekiwania przedsiębiorców w Europie. Dzięki dużej samodzielności decyzyjnej poszczególnych oddziałów możemy szybko i sprawnie podejmować decyzje o finansowaniu, a także zapewniać najwyższy poziom obsługi Klientów."

Simon Featherstone, Global Chief Executive BFS dodaje: “W ostatnich latach popyt na alternatywne źródła finansowania wzrósł gwałtownie. Bibby Financial Services osiągnęło wyjątkowy wzrost, który znacznie przewyższył nasze oczekiwania. Powołanie Simona jest bardzo istotnym elementem realizowania naszej europejskiej i międzynarodowej strategii rozwoju i dostarczania finansowania małym i średnim przedsiębiorstwom.”

Data publikacji 21 kwietnia 2013


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub