Bibby Financial Services Marką Godną Zaufania 2018

Bibby Financial Services otrzymało tytuł "Marka Godna Zaufania 2018" w kategorii firma faktoringowa. Zaufanie przedsiębiorców z polskiego sektora MŚP jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ stanowi fundament partnerskiej relacji. Tytuł przyznawany jest na podstawie badania przeprowadzanego na zlecenie miesięcznika „ My Company Polska ” przez instytut Kantar Millward Brown.

Firma faktoringowa: Bibby Financial Services!

Trzecia edycja rankingu pokazuje, że coraz trudniej przebić się do świadomości Klientów. W tym roku o opinię zapytano przedsiębiorców z 950 organizacji. Ankietowani proszeni byli o udzielenie odpowiedzi, której marce ufają najbardziej – bez sugerowania firm. Badanie zrealizowane zostało metodą online, wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Dało to wszystkim równe szanse nominacji, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i jego zasięgu. W dwóch poprzednich badaniach respondenci wymieniali po 300–350 firm, które znają i cenią. W tegorocznej ankiecie liczba ta zmalała do 184. Dlatego szczególnie cieszy nas to, że przedsiębiorcy doceniają nasze starania i razem z nami rozwijają swoją działalność. „Marka Godna Zaufania 2018” to nagroda dla całego zespołu Bibby Financial Services w Polsce.

Bibby Financial Services pozycję na rynku zawdzięcza gruntownemu doświadczeniu branżowemu i eksperckiej wiedzy, którą dzieli się z klientami. Jednym z najwyższych priorytetów firmy jest dbałość o zaufanie klientów.

Podziel się tym artykułem z innymi:

Zobacz również nasze pozostałe teksty:

Data publikacji 8 czerwca 2018


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub