Tankuj z nami – nowy produkt dla klientów Bibby

Bibby Financial Services wprowadza do swojej oferty karty paliwowe, które wpłyną na obniżenie kosztów związanych z tankowaniem przez klientów naszej firmy. Projekt jest odpowiedzią na potrzeby branży transportowej, która w codziennej pracy musi liczyć się ze zmiennymi kosztami paliwa.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy wszystkie mechanizmy, zasady i potrzeby, które mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie firm transportowych. Idea, która obecnie nam przyświeca, to połączenie ogólnie dostępnych usług z funkcjonalnością faktoringu. Nasz pierwszy wybór to paliwo – komentuje Michał Starzyński Główny Ekspert ds. Kart Paliwowych Bibby Financial Services.

Paliwo a sprawność firmy

Paliwo i środki płatnicze to dwie najważniejsze rzeczy potrzebne do sprawnego działania firmy transportowej. W portfolio Bibby znajduje się szereg przedsiębiorstw specjalizujących się w tym obszarze. Wykorzystując ich potencjał wolumenowy, mogliśmy wynegocjować korzystniejsze warunki współpracy z dostawcą paliw – dodaje ekspert Bibby Financial Services.

Dzięki sile płynącej z ponad 15-letniego doświadczenia w branży finansowej, udało nam się wynegocjować naprawdę korzystne i niestandardowe warunki dla naszych Klientów w koncernie paliwowym Circle K.

Jeszcze w 2017 r. Bibby Financial Services rozpoczęła program pilotażowy, aby zweryfikować założenia dotyczące działań operacyjnych i obsługi. Zbudowano system, dzięki któremu najważniejsze i najczęstsze procesy obsługiwane są automatycznie.

Otrzymaliśmy gwarancję finansową, która po weryfikacji przez Circle K została uruchomiona na początku grudnia. W tym momencie mamy już narzędzia i środki, aby rozpocząć współpracę z kolejnymi Klientami – komentuje Michał Starzyński Główny Ekspert ds. Kart Paliwowych Bibby Financial Services.

Nowy produkt zostanie udostępniony obecnym, jak i nowym Klientom. Dzięki połączeniu faktoringu z kartą paliwową, firmy transportowe osiągają wymierne korzyści. Niemal natychmiastowa zapłata za należności i niższe koszty paliwa, są nieocenionymi benefitami we współpracy z Bibby. Zdarza się, że oszczędności uzyskane na paliwie przewyższają koszt finansowania wierzytelności!

Naszym celem jest osiągnięcie jak największego wolumenu tankowanego paliwa w określonym czasie.

Stopniowo rozwijamy i testujemy też system do obsługi Klientów korzystających z kart. Jednak głównym i najważniejszym działaniem jest pozyskiwanie kolejnych Klientów – dodaje Michał Starzyński.

Podziel się tym artykułem z innymi:

Zobacz również nasze pozostałe teksty:

Data publikacji 22 września 2018


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub