TOP 10 filmów rodzinnych polecanych przez pracowników Bibby Financial Services

TOP 10 filmów rodzinnych

Wszyscy, którzy mieli taką możliwość, pracują obecnie zdalnie. My również nie wstrzymujemy naszych działań i cały czas pracujemy dla naszych klientów z domów.  Wszystkie nasze procesy wewnętrzne odbywają się on-line, żeby ciągłość biznesu była zachowana. Wiemy jednak, że siedzenie i pracowanie z domów nie jest łatwe, zwłaszcza jak w przerwie od pisania maili, trzeba odrabiać z dziećmi ich prace domowe, bo lekcje również przeszły w tryb zdalny.

Dlatego zapytaliśmy naszych pracowników, co robią po godzinach, żeby się odstresować? Oczywiście, że oglądają całą rodziną filmy! Przesyłamy Wam naszą listę ulubionych filmów rodzinnych w sam raz do obejrzenia razem z dziećmi. Ekipa Bibby z całego serca poleca te produkcje, sprawdźcie, czy widzieliście wszystko!

Nasze TOP 10:


czerwony kubek

Goonies, reż. Richard Donner

Kto w dzieciństwie nie chciał być odkrywcą? No właśnie! Film opowiada o grupie dzieciaków, która znalazła tajemniczą mapę. Widząc tajemniczy znak X na mapie, młodzi bohaterowie postanawiają odnaleźć zaznaczone miejsce. Czy mapa wskazuje drogę do ukrytego skarbu? A może do siedziby władcy mórz? Zobaczcie sami! Ostrzegamy jednak, jest duża szansa, że później będziecie chcieli sami bawić się w poszukiwacza skarbów w domu.

©foto: Warner Bros, Amblin Entertainment

Więcej

komputer

E.T., reż Steven Spielberg

Filmu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, może jedynie ukryjemy datę, żeby nie wydało się, że film ma już tyle lat. Przecież jeszcze niedawno go oglądaliśmy! Film przedstawia wzruszającą przyjaźń między małym Eliotem a tajemniczym kosmitą, który nagle pojawił się w jego domu. Film wzrusza, bawi i uczy, jak wygląda przyjaźń. Klasyka kina!

©foto: Universal Pictures, Amblin Entertainment

 


Więcej

praca przy komputerze

Niekończąca się opowieść, reż. Wolfgang Petersen

Wzruszająca historia o chłopcu, który rozpacza po śmierci swojej matki. Chłopiec zamyka się w sobie, zaczyna mieć problemy w szkole, cały czas nie może się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Do czasu. Zrządzeniem losu, Bastain wchodzi w posiadanie pewnej tajemniczej książki, która jest kluczem do świata fantazji… Ile magii i przygód! Da się zapomnieć o całym świecie i obecnej kwarantannie.

©foto: Neue Constantin Film, Bavaria Studios, Westdeutscher Rundfunk (WDR), Werner Bros, Producers Sales Organization, Bavaria

 

Więcej

Ekran laptopa z raportem

Tarapaty, reż. Marta Karwowska

Tym razem przedstawiamy polski film, który opowiada o poszukiwaczach skarbu! Świetny humor i dużo przygód na ekranie, film zdecydowanie dla całej rodziny!

©foto: Polski Instytut Sztuki Filmowej, DI Factory, KOI Studio


Więcej

klaus

Klaus, reż. Sergio Pablos

W obecnych czasach można łamać zasady i oglądać świąteczne filmy na wiosnę! Tak, takie informacje dostaliśmy od Świętego Mikołaja, więc wiemy, że to jest prawda. Film opowiada o przygodach listonosza, który nie za dobrze radził sobie w szkole… Z tego też powodu, musi pracować w mroźnym miasteczku na północy. Mimo śniegu i chłodu, film rozczuli Was do łez!

 

©foto: Netflix


  Więcej

biurko

Charlie i fabryka czekolady - reż. Tim Burton

Na samą myśl o tym filmie pojawia się u nas uśmiech. W życiu dorosłym, każdy z nas marzy o wygraniu na loterii, dzieci zaś marzą o bilecie do magicznej fabryki czekolady! I musimy się z tym zgodzić, że dzieci wiedzą lepiej. Charlie, główny bohater filmu, daje nam wszystkim lekcje przyjaźni, pokory i pokazuje jak bardzo ważna jest rodzina. A przygody? Szkoda opisywać, musicie zobaczyć!

©foto: Warner Bros, Village Roadshow Pictures, Zanuck Company, The, Plan B Entertainment, Theobals Film Productions, Tim Burton Productions


Skontaktuj się

Jumanji

Jumanji, reż. Joe Johnston

Czy grając bezpiecznie w domu w zwykłą planszówkę, możecie w niesamowity sposób przenieść się do dżungli? Kiedy gracie w Jumanji, jak najbardziej. Zwroty akcji, mnóstwo przygód i dobrego humoru! Polecamy dla odrobinę starszej widowni, więc jak macie powyżej 10 lat – śmiało oglądajcie.

©foto: Interscope Communications, Teitler Film, TriStar

 


Więcej

matylda

Matylda, reż. Danny DeVito

Historia o wyjątkowej młodej damie, Matyldzie, która od samych narodzin przeżywa najróżniejsze przygody. Od początku różni się od swoich rodziców i rodzeństwa, którzy wolą oglądać telewizję zamiast czytać książki, dlatego cały czas młoda Matylda musi iść pod prąd. Ma w związku z tym mnóstwo przezabawnych perypetii w szkole i w domu. Polecamy z czystym sumieniem i film i książkę. A dla rodziców, polecimy przy okazji Mrożka i jego Tango, można znajdziecie porównanie między Arturem a Matyldą?

©foto: TriStar Pictures, Jersey Films

 


Więcej

krotkie spiecie

Krótkie spięcie, reż. John Badham

Projekty wojskowe i roboty? Chłopcy w Waszym domu powinni być zachwyceni! W związku z nowymi projektami wojskowymi, armia buduje śmiercionośne roboty bojowe. Jednak w trakcie prezentacji, jedna z maszyn zostaje trafiona piorunem, który pobudza ją do życia. Okazuje się, że maszyny śmiercionośnie nie są, za to są przyjacielskie i sympatyczne. Jak ukryć to przed wojskiem? Cały film to ciągła akcja, nie będziecie się nudzić!

©foto: TriStar Pictures, Producers Sales Organization (PSO), Turman-Foster Company

 


Więcej

coco

Coco, reż. Lee Unkrich / Adrian Molina

Przenosimy Was tym filmem do Meksyku! Miguel, główny bohater filmu, nie rozumie zakazu jaki panuje w jego domu – całkowity zakaz muzyki. Pewnego razu postanawia odkryć rodzinne sekrety, a to doprowadza do serii przedziwnych wydarzeń. Dużo nie możemy Wam powiedzieć, żeby nie psuć niespodzianek, które czekają na ścieżce Miguela. Świetny film dla całej rodziny.

©foto: Disney Pixar


Więcej

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub