Bibby Financial Services Finansową Marką Roku 2021

Bibby Financial Services otrzymało tytuł Finansowa Marka Roku 2021 w kategorii firma faktoringowa. Szczególne uznanie zdobyło podejście oparte na relacjach, pozwalające Bibby Financial Services na dostosowywanie wsparcia do obecnych i przyszłych potrzeb klientów. Tytuł Finansowa Marka Roku przyznawany jest przez redakcję Gazety Finansowej.

Produkty i usługi Bibby Financial Services zostały ocenione jako dobrze dopasowane do specyficznych oczekiwań partnerów i dające im gwarancję odpowiedniego wsparcia finansowego.

W uzasadnieniu czytamy także: „Bibby Financial Services to niezależny dostawca usług finansowych, z którym każdy ambitny biznes chciałby pracować. Aby osiągnąć ten cel, buduje zespoły zaangażowanych ekspertów ds. ryzyka, wspierających relacje, którzy koncentrują się na tym, co ważne dla biznesu klientów. Firma buduje trwałe relacje z klientami, bazujące na zrozumieniu specyfiki poszczególnych biznesów oraz rzetelnej analizie sytuacji rynkowej.”

- Cieszę się, że zostaliśmy docenieni za budowanie relacji z klientami oraz wewnątrz firmy. To dla mnie szczególnie istotne, ponieważ uważam, że w dobie przyspieszonej cyfryzacji procesów tych właśnie relacji, kontaktów międzyludzkich nie możemy zaniedbać. W biznesie faktoringowym kluczowe stało się skrócenie ścieżki zakupu usługi czy procedowania dokumentów za pomocą rozwiązań internetowych. Jednak to stały kontakt z klientem buduje percepcję danej firmy. Tylko ludzie, którzy lubią swoje miejsce pracy i czują się z nim związani, mogą przekonać klientów do korzystania z tych konkretnych usług faktoringowych. Tak właśnie jest w naszej firmie - mówi Tomasz Kukulski, prezes Bibby Financial Services.

Finansowa Marka Roku to coroczny plebiscyt prezentujący te firmy, które w ocenie kolegium redakcyjnego Gazety Finansowej w świecie finansów podążają ścieżką rozwoju i otwartości na partnerów biznesowych i ich potrzeby.

5 października 2021


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub