BFS parterem konferencji Nienieodpowiedzialni nt. Wybory Liderów: Wskaźniki Czy Wartości?

Dzięki finansowemu wsparciu Bibby Financial Services 30 października w warszawskim kinie Iluzjon odbędzie się konferencja WYBORY LIDERÓW: WSKAŹNIKI CZY WARTOŚCI? (tegoroczna edycja konferencji Nienieodpowiedzialni).

Czy chcąc budować efektywne biznesowo, zyskowne przedsiębiorstwo, menedżer musi odłożyć na bok wartości takie jak odpowiedzialność, rzetelność, czy uczciwość?

Najwyższym celem odpowiedzialnego przedsiębiorcy nie powinna być wcale maksymalizacja zysków, ale połączenie jej z uszanowaniem wartości.

Kluczem do sukcesu jest nie tylko zaznaczanie tych wartości w misji firmy, ale faktyczne ich realizowanie. „W Bibby stawiamy na przejrzystość, otwartość i etykę. To podstawowy warunek współpracy z pośrednikami finansowymi. Chcemy, aby nasi partnerzy właściwie oceniali potrzeby klientów i dlatego prowadzimy program edukacyjny Bibby Business Partners Academy – mówi Krzysztof Kuniewicz, Dyrektor Generalny Bibby. Jesteśmy zaangażowani w konferencję Nienieodpowiedzialni, ponieważ wiemy, jak ważna jest etyka w biznesie. Liczy się dla nas nie tyle sama sprzedaż, co etyczna sprzedaż. Dbamy o naszych klientów i chcemy, by mieli do nas zaufanie. Uczciwość, solidność i odpowiedzialność są dla nas niezwykle istotne.

Jak połączyć wskaźniki i wartości? Jakie są cechy prawdziwego lidera? Jakie wyzwania przed nim stoją?

Na te pytania będą poszukiwać odpowiedzi uczestnicy konferencji. Krzysztof Kuniewicz zaproszony został do panelu dyskusyjnego „Wartości czy wskaźniki – czego brakuje nowoczesnym biznesom?”. Debatę poprowadzi Maciej Samcik, dziennikarz ekonomiczny Gazety Wyborczej i autor bloga Subiektywnie o finansach. Swój udział w konferencji zapowiedzieli też Jacek Santorski, psycholog, Dyrektor Programowy Akademii Psychologii Przywództwa, Dominika Maison, psycholog i badacz, która przedstawi wyniki badania „Służba czy biznes? Rola instytucji finansowych w gospodarce”, oraz Mirella Panek-Owsiańska, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach na temat raportowania społecznego. Na konferencję Nienieodpowiedzialni zapraszamy kadrę zarządzającą wyższego i średniego szczebla w bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych, firmach pośrednictwa finansowego, domach maklerskich i funduszach inwestycyjnych, a także wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę na temat etyki w biznesie. Pomysłodawcą projektu Nienieodpowiedzialni jest Grupa ANG oraz fundacja „Będę Kim Zechcę”. Organizatorami konferencji są: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych (KPF), Akademia im. Leona Koźmińskiego, Instytut Filozofii i Socjologii PAN, Towarzystwo Naukowe Prakseologii.

Podziel się tym artykułem z innymi:

Zobacz również nasze pozostałe teksty:

Data publikacji 7 października 2014


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub